Referencje

Agnieszka i Maksymilian

Marta Kubinowska była naszą Konsultantką Ślubną. Profesjonalna, życzliwa i kompetentna. Pomogła nam stworzyć wizję tego dnia o jakim marzyliśmy. Na pierwszym spotkaniu przedstawiła w jaki sposób może nam pomóc. Nie musieliśmy martwić się terminami spotkań z podwykonawcami. Pilnowała, aby wszystko było dopięte na „ostatni guzik”. W dzień zaślubin mogliśmy się skupić na tym co najważniejsze. Nie przejmowaliśmy się przebiegiem wesela, nad wszystkim czuwała Marta. Po prostu świętowaliśmy. :) 

Agnieszka i Maksymilian Kardziejonek

Zobacz galerię »

Agnieszka i Piotr

Ja i mój mąż mieliśmy wielką przyjemność współpracować z Martą podczas organizacji naszego ślubu i wesela.
Firmę MKevents polecać będę każdemu. Spotkałam się Martą 3 miesiące przed ślubem. Byłam zapracowana, pochłonięta wieloma sprawami i zaczynałam czuć, że organizacja tej (jakże ważnej!) uroczystości zaczyna mnie przerastać, głównie ze względu na brak tak potrzebnego wtedy czasu wolnego.
Martę poleciła mi znajoma, Już na pierwszym spotkaniu nabrałam pełnego przekonania, że jeśli istnieje osoba, w której ręce mogę oddać pracę nad organizacją naszego ślubu, to jest nią właśnie Marta. Bardzo rzadko spotyka się osobę wykonującą swoją pracę z taką fantazją, pasją i dokładnością. Mam do Marty absolutne zaufanie. Niesamowite jest to, że wszystko zostało przez nią zorganizowane dokładnie tak, jak sobie to wymarzyłam.

Jestem pod ciągłym wrażeniem tego jak Marta pracuje. Była przygotowana rzetelnie do każdego naszego spotkania, trzymała się wszystkich ustaleń i terminów, podpowiadała niebanalne rozwiązania i skutecznie je wdrażała. Byłyśmy na bieżąco w kontakcie. Marta jest mobilna, przesyłała mi wszystkie niezbędne materiały mailowo, przygotowała świetne wizualizacje, pokazała gdzie znaleźć niezbędne produkty w konkurencyjnych cenach, miała świetny kontakt z nami, rodzicami, świadkami, właścicielami miejsca, w którym organizowaliśmy ceremonię, z panią z Urzędu Stanu Cywilnego oraz pozostałymi osobami biorącymi udział w przygotowaniach. Świetnie czuła klimat w jakim chcemy spędzić te piękne chwile i włożyła dużo serca, by takie właśnie były.

Jeśli chodzi o dzień ślubu to wsparcie Marty było nieocenione. Nie martwiłam się o nic. Widziałam, że wszystko: sala, dekoracje, atrakcje dla gości, terminy, godziny, jedzenie, tort itd. Itp., po prostu „robi się”, jest tam gdzie ma być, piękniej niż sobie to wyobrażałam, a my możemy bez ograniczeń oddać się tym niepowtarzalnym chwilom i radości zamiast biegać, załatwiać i dopinać przygotowania na ostatni guzik.
Podczas całej imprezy Marta była naszym dobrym duszkiem, który w tajemniczy, niewidoczny sposób czuwał nad jej pomyślnym przebiegiem. Ilekroć widziałam „przemykającą” gdzieś Martę czułam wdzięczność, że jest i że nie muszę robić teraz tego wszystkiego co robi ona. :)

Każdej przyszłej Pannie Młodej polecam posłuchać rad Marty – ten dzień jest po to by się cieszyć, bawić w najlepsze, obcować z ukochanym mężem, rodziną i przyjaciółmi, tańczyć, śmiać i… kochać. Naprawdę warto przeżyć te najpiękniejsze w życiu chwile nie zaprzątając sobie głowy sprawami organizacyjnymi.
Oddajcie to komuś, kto się na tym naprawdę zna i naprawdę to lubi.

Jeśli ktoś zastanawia się nad kosztami związanymi ze skorzystaniem z usług takiej profesjonalistki, to proszę mi wierzyć – dzięki podpowiedziom i rozwiązaniom proponowanym przez Martę zaoszczędziliśmy sporo kasy, czasu i nerwów. Organizacja ślubu i wesela bez pomocy MKevents z pewnością kosztowałaby nas dużo więcej. Biznes ślubny gra na ludzkich emocjach i marzeniach, a Marta dobrze wie jak się po nim poruszać, by nie wyjść poza ramy ustalonego wspólnie z Młodymi budżetu.

Polecamy MKevents. Bardzo! Szczerze i bez przesady. Marta jest urodzoną organizatorką i dobrym człowiekiem. Dzięki jej pomocy dzień naszego ślubu był naprawdę najpiękniejszym dniem naszego życia.

DZIĘKUJEMY!